Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 08. 2010.   #14
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Mislim da je o sličnoj temi ovde već bilo reči (koja je banka dobra za raditi s njom). Odgovor na ovo pitanje jeste: Zavisi od toga za čega vam treba banka.

Prema onome što znam iz svog iskustva i kada sam pričao sa onima koji koriste račune u više banaka a za različite stvari, ispostavlja se da različite banke rade veoma različito iste usluge, i naplaćuju to veoma različito, i to treba proveravati s vremena na vreme, jer menjaju uslove poslovanja:

- Npr. prema onome što sam do sada video, za naplatu čekova najpovoljnija i najbrža je Komercijalna banka.
- U nekoliko navrata sam dobio info da se najbrže i najjednostavnije otvara biznis Visa u NLB banci.
- U Erste i Unicredit banci imaju veoma raznorodne varijante rada sa inostranim naplatama (kada preko fakture hoćete nešto da naplatite iz inostranstva).
...

Nikako da stignem da izdvojim vreme i da pregledam šta uopšte nude po ovom planu preporuka oni silni specijalizovani sajtovi za prikaz bankarskih usluga (šta je uopšte njihova svrha, ako nije to?), pa bi mogao da kaže neko ko je to proučavao...
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat