Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 08. 2010.   #19
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao srdjan Pogledajte poruku
Možda nije loša ideja da X ljudi iznajme stan sa internetom u kojem bi radili privatno na način kao i kod kuće: ustanu, dodju, upale kompijuter, odu kad hoće, ako im se ne radi taj dan - ne dodju.

Ali bi se otvorile mogućnosti za:

- povremeni izlazak iz spavaće sobe
- razgovor sa živim ljudima
- odlazak na posao peške, biciklom, prevozom ili car-pooling
- razmena ideja i iskustava, mogućnost saradnje
ja sam uradio nesto slicno u Nisu - samo sto nije u pitanju nekolicina ljudi vec delim kancelariju sa jos dvojicom drugova [drugari iz gimnazije, koji rade svoj posao, neovisno od mog].
mogu reci da jako puno znaci kad covek izadje iz kuce i ode "na posao" - promenis sredinu, izadjes iz 4 zida medju koje zivis, a i drustveniji si - a to sve podize raspolozenje kod coveka - pa prosto dobijes volju i elan da radis.
drugo - tako definitivno odvojis posao od kuce - odes tamo sa namerom da radis - i tako i bude - radis... i sve to u krajnjoj liniji dovodi do toga da postanes cak i produktivniji.

generalni problem kada radis od kuce je [bar je meni bio] to sto posao "razvuces" na ceo dan - pa niti radis niti odmaras - a vrlo cesto ti i ceo dan proleti a ti si ceo dan govorio sebi "ajd posle cu ono zavrsim"... i na kraju shvatis da je vreme za krevet - a posao ostane za "ajd sutra".
ovako bar fino razgranicis - u ofis odes sa namerom da radis - a kuci kad odes skroz se relaxiras.

ukratko - da me neko sada natera da opet posao radim od kuce - mislim da bi flapnuo
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 29. 08. 2010. u 04:26.
Peca je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Peca za poruku: