Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 08. 2010.   #457
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Evo da ja protumacim bar za kratko prethodne postove...linkovi, affiliate, reklame i sl. nisu "priredjivanje", "organizovanje", "omogucavanje"...i sl!
Ako im je to uzeto za zlo, to je prekrsaj zabrane reklamiranja koji je sankcionisan ne znam tacno sad kojim zakonom (ima o tome u ranijim postovima na ovoj temi).
Dakle prekrsajna odgovornost!
Samo u ludilu moze da se tumaci da je affiliate link "priredjivanje igara na srecu"! Ali posto ovaj nas sistem vlasti i drustva (ne i narod) dve decenije unazad, mozemo opisati tom imenicom ili slicnim atributom, onda ni takvo tumacenje nije nista neobicno.
Upletenost drzavne lutrije (nesposobne i inertne) je vise nego ocigledna jer je cela akcija i izvedena po njihovoj prijavi (i o tome je bilo ranije u postovima). Sest meseci pritvora, optuznica u pet do dvanaest, produzenje pritvora za ovakvo delo...to mi govori da su ovi iz odelenja u grdnom problemu - ili da ne znaju sta rade ili su pod pritiskom nekog autoriteta.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" 3banchi za poruku: