Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 09. 2010.   #15
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Pohvale za projekat...

Nego ja se sjećam tamo neke 2004-2005 godine kada sam malo aktivnije počeo da škljocam foto aparatom... Pa uloviš neke super fotke pa naletim na netu oko mikrostok sajtova...

pfffff 25 "madafaka" CENTI za full rezoluciju... Pa koja će budala prodavati svoje slike za tako malo para....

A sada Yuri dnevno samo od Shutterstok-a uknjiži 350-400 USD... Namlatio dječak 30k stok fotografija, pokrenuo čitavu industriju pod svojim brendom... Kuda god kreneš neka njegova plavuša se krevelji na tebe...

A ja nalupao nekih 100-200 ispodprosječnih komada i poslao tamo 2006-2007 godine i odlučio da taj posao ipak prepustim ljudima koji ga rade bolje... No od tada svaki mjesec uknjižim 50-ak USD na ime tih fotografija... Đavolu malo bilo...

Da zaključim prije nego odem spavati, ...

Neće vama ništa biti bolje ako su potencijalni naručioci neupućeni pa ne znaju da se online može logo dobiti jeftinije. Iskoristite slične prilike i potucite rookie-je u toj branši... Sigurno da imate više iskustva od novajlija koji 20 sekundi vrti očima po ekranu dok nađe "pitu" u paleti alata...
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat