Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2010.   #12
miljant
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.09.2007
Poruke: 48
Hvala: 0
510 "Hvala" u 7 poruka
miljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished road
Default

Posle offtopica da se malo vratimo na temu.

Nadam se da će se ovde naći neko ko ima iskustva sa ovim servisima i da će mi pomoći.

Treba da primim novac od jednog servisa. Ponuđene opcije su ePassporte i WebMoney. Sad pošto je nemoguće dobiti VISA debitnu karticu preko njih razmišljao sam o wire transferu ili da linkujem moju (MasterCard) kreditnu karticu.

Na njihovom sajtu piše da wire transfer nije dostupan za sve korisnike njihovih usluga.
Išao sam u banku juče da proverim da li je moguće da linkujem moju kreditnu karticu i da na taj način primim uplatu. Rekli su mi da je to nemoguće jer bi uplata trebala da bude u USD.

1. Da li je iko povlačio novac sa ePassporte putem wire transfera i kakva su vam iskustva?

2. Da li je iko od vas linkovao kreditnu/debitnu karticu i na taj način preuzimao novac?

3. Da li iko koristi WebMoney i da li mi preporučujete da pređem kod njih? Kakva su vaša iskustva sa njima?
miljant je offline   Odgovorite uz citat