Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 09. 2010.   #20
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Fina tema... Ni ja ne vidim šta smetaju druge tehnologije u CV-u. Ako neko dobro poznaje osnove programiranja brzo će se snaći i u jezicima u kojima do tada nije imao previše iskustva. Zavisi naravno šta se konkretno traži, ako nije neki usko specijalizovan API i sl... Taj što je napisao da je radio C++/MySQL pa nije iz PHP-a uspeo da se poveže na bazu, verovatno nije to baš najbolje znao ni u C++-u, šta god napisao u CV-ju.

Mala digresija, kad spomenuh API-je. Jednom sam radio neki software na Dialogic API-ju za E1 kartice, 30 telefonskih linija, voice services i sl. Razvoj i testiranje su bili dosta zajebani s obzirom da je hardverska platforma bila u Londonu, a ja razvoj radio u Beogradu (uz dvojnika ) Elem ceo sistem je na kraju fino proradio, a ja sebi rekao da, barem pod tim uslovima, neću nikad više da radim te egzotilčne API-je kad ne mogu ni da testiram sve kako treba.

No ubacim ja taj Dialogic API u CV koji je bio okačen na webu negde. Par godina nakon toga i dalje sam dobijao barem po 3-4 ponude za posao godišnje za Dialogic API jer su poslodavci tražili te pojmove i kandidate putem Googleta, verovatno zbog male ponude kadrova sa tim znanjem.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat