Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 10. 2010.   #570
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

^ ja se ovoga najvise i pribojavam...mislim da bi "pretnja" naknadom stete, racunajuci i celokupnu nadoknadu za izgubljenu zaradu i unisten imedjunarodno izgradjen brand, moglo biti ono cime bi se rukovodilo sudsko vece da ne sudi po zakonu i zdravoj pameti, nego po nacelu utility iliti korisnosti za drzavu.
Zato treba talasati, zato su i korisni ovi analogni primeri apsurda optuznice, treba ju bas takvim primerima izvrgavati ruglu gde je god to moguce, drust. mreze, blogovi...
Kad poslanici medija primete da se ovde neko masovno i dobro zajebava na racun te sramne optuznice i da nama straha, onda ce i njima doci iz dupeta u glavu, dobice kurazi da i oni pisu. E to bi vec bilo nesto.

Mene u celom slucaju raduje i ugodno sam iznenadjen sto i nakon visemesecne istrage i prevrtanja svega i svacega u poslovanju kolega, tuzilastvo nije naslo ni jedan klasicni finansijski prestup za koji bi se uhvatili. I to treba potencirati kada se govori o ovome.
pogotovo to dovoditi u vezu sa "tvrdnjom" iz optuznice da su optuzeni "...svesni svog dela i da je ono zabranjeno...
Pa pobogu...ko bi jos uracunljiv, "svestan svog dela i da to sto radi da je zabranjeno", u isto vreme legalno poslovao godinama, placao poreze i doprinose!?
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat