Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2010.   #595
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao oksite Pogledajte poruku

Sa druge strane, smeta mi sto velika vecina povezuje ovaj slucaj sa affiliate marketingom generalno. To je slaba teza i bolje bi bilo da se ne glumi neko ludilo u tom pravcu, radi se o reklamama za igre na srecu, sto je jedan od monopola drzave, ovde i verovatno svuda na kugli zemaljskoj.
Slobodan sam da ti kazem da gresis...ovo je sustina i toliko puta je to naglasavano u mnogim postovima.
Ako sud prihvati da je njihova delatnost bila u sferi oglasavanja a ne organizovanje, onda nema krivicnog slucaja, oni su slobodni. Platice kaznu za prekrsaj po Zakonu o igrama na srecu koji zabranjuje oglasavanje stranih kladonica.
Oni su optuzeni za organizovanje...pa ja sad pitam sve - ko je odgovoran po zakonu za isplatu dobitaka u svakoj nagradnoj igri ili igri na srecu???
Organizator i niko drugi!
Da li bilo koj oglasavac, pa cak i affiliate linkovima od kojih ima naknadu, odgovara za isplatu bilo kakvog dobitka???
Ne odgovora, ne moze da odgovara, nemoguce je...zato sto nije organizator.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!

Poslednja izmena od 3banchi : 06. 10. 2010. u 15:19.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat