Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2010.   #21
alfaunits
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 28.05.2010
Poruke: 296
Hvala: 4
36 "Hvala" u 30 poruka
alfaunits is on a distinguished road
Default

*Visa Internet je specificna kartica i sami ste krivi sto ne placate za pravu stvar.
Ja imam Intesinu MC (i obicnu i onu iz Hit) i obe sam koristio svugde bez problema, cak i u J***noj Koreji gde ne radi 90% stranih kartica Placam hotele nekoliko puta godisnje, avio karte, gomilu stvari na netu.
RF je jedna od 3 banke u Srbiji koju bih bash zbog kartica odbacio - 1% provizije na transakcije prema inostranstvu.
U Intesi i kao fizicko i kao pravno lice uz kreditne se dobija ponesto. Ko putuje van Evrope znacice mu (ranije je znacilo i u Evropi sad nije toliko bitno).

Po pitanju e-bankinga, ne znam kakav je FXClient jer sam Intesu zbog kursa otkacio, ali je 20e jednokratno - za razliku od drugih gde se maltene uvek placa godisnje i primetno vise.
Ali Intesa nije friendly po pitanju firmi koje prodaju inostranstvu. Ne znaju 90% prostih stvari u Knezu, kako li je tek drugde... u RF cak i u malim filijalama u Nisu znaju sve sto sam pitao. (sto je zabrinjujuce pozitivno )

Citat:
Originalno napisao drdrksa Pogledajte poruku
Imam racune i u Intesi i u RF i mogu preporuciti RF svakom ko zeli da mu kartice ne budu odbijene na dosta inostranih (a poznatih) sajtova. Ko ima Intesa Visa Internet zna o cemu pricam.
__________________
http://www.alfasp.com

Poslednja izmena od alfaunits : 06. 10. 2010. u 19:09.
alfaunits je offline   Odgovorite uz citat