Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2010.   #24
vidak
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.09.2007
Poruke: 458
Hvala: 131
71 "Hvala" u 44 poruka
vidak is on a distinguished road
Default

@torbica pažljivo pročitaj moj post pa ćeš primetiti da detaljno čitam i proučavam informacije.

@nixa iz tvog stava proizilazi je da su ovi naši totalni laici, neupućeni čak i u ispijanje kafa? Ne čini li ti se to kao još neverovatniji scenario od toga da su možda ipak uradili nešto valjano?

@3banchi ne bih da ulazim u tumačenje zakona. Stav mi je da ne postoje idealni ili univerzalni zakoni i da uvek ima rupa ili loše napisanih zakona ali kakvi god da jesu treba ih poštovati.

@Markok Hajde da poštujemo zakone i da radimo u interesu celokupnog društva a time i nas kao pojedinaca. Tih 35 ljudi nisu na državnim jaslama i okretanje priče u tom pravcu je neozbiljno isto kao što je besmisao parade ponosa zataškavan nametnutim temama tipa huliganstvo, homofobija, evropejstvo.

@mileusna Velkejm to ju to ... od istog igrača 2003.godine doživeo sam da se u državi uvede zabrana uvoza polovnih računara i da zbog njega moram otpustiti 60 od 70 ljudi koliko je tada radilo u mojoj firmi i da je 2005.godine prodam. Ako si nekada kupovao na Karaburmi, u PC Diskont-u onda znaš da sam odavno Velkejm.

@dacha cini mi se da je tvoj post uglavnom okrenut predhodnom slučaju o kome ne želim da ponovo komentarišem a ovaj novi slučaj je pa prvi pogled drastično drugačiji od prvog.

Poslednja izmena od vidak : 20. 10. 2010. u 01:50.
vidak je offline   Odgovorite uz citat