Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2010.   #26
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

@vidak Po ovim prvim poluinformacijama u medijima meni deluje da se IT firma bavila istim ovim stvarima koje radi i ComTrade. Ne poznajem ih kao Đocu i Jagu pa ne mogu ništa da tvrdim, ali sve mi zvuči kao fail u najavi...

Citat:
@Markok Hajde da poštujemo zakone i da radimo u interesu celokupnog društva a time i nas kao pojedinaca. Tih 35 ljudi nisu na državnim jaslama i okretanje priče u tom pravcu je neozbiljno isto kao što je besmisao parade ponosa zataškavan nametnutim temama tipa huliganstvo, homofobija, evropejstvo.
Ne znam kako misliš da je ovo okretanje priče kad je upravo to i poneta. Nisu bili na državnim jaslama a tebi bi izgleda bilo draže da budu? Privatni biznis je ono oko čega se vrte sve ekonomije u svetu pa čak i u komunističkoj Kini. Ako biznis ne može slobodno da se razvija, ako je izložen birokratiji, nestabilnosti u zemlji, nejasnim zakonskim procedurama i sl. onda nema biznisa, nema radnih mesta, a nema ni poreza niti priliva u budžet pa samim tim ni "interesa celokupnog društva a time i nas kao pojedinaca" i sve se polako urušava. Odlazi i kapital i mladi ljudi koji žele da se bave biznisom, ostaju samo ovi što i dalje misle da je država dužna da im obezbedi posao na državnim jaslama.

Ako je nešto offtopic ovde, onda su to huligani i parada koje si samo ti uspeo nekako da uklopiš u ovu priču.

P.S. Ali evo i da pohvalim napredak u zemlji u proteklih šest meseci, ovima bar nisu objavili imena i slike da mogu mediji unapred da ih linčuju. Što ne znači da to neće učiniti već sutra.

Poslednja izmena od mileusna : 20. 10. 2010. u 02:15.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: