Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2010.   #56
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@vidak: umesto sto se posipas pepelom(da ne upotrebim neki drugi nekulturniji izraz), ajd ti lepo u par recenica nama neobrazovanim developerima objasni kako ove akcije drzave doprinose nasem boljem zivotu, te ekonomskom prosperitetu i vladavini prava? Slucajno u svom okruzenju imam par dilpomiranih pravnika, i jednog magistra ekonomije, pa niko od njih ne deli to tvoje jedinstveno misljenje. Sve vreme nesto zapitkujes i izcudjavas se, ali nisam procitao nikakvu argumentaciju sa tvoje strane.

Zasto je dobro za drzavu i pravno i ekonomski opravdano da uhapsis ljude koji se bave affiliate marketingom stranih kazina? I to ne sve, nego samo dvojicu odredjenih ljudi. Na osnovu kog zakona je opravdano da ih uhapsis? Zasto je dobro da razbucas firmu koja pruza tehnicku podrsku strancima koji se klade na stranom kazinu, i koji pri tome unose neki novac u Srbiju (po saopstenju). Da li je po tebi pozitivno da Lutriji Srbije dopustis da radi van zakonom propisanih okvira? Gde je u tome moj interes? Koji procenat budzeta dodje meni, a koliko se potrosi na besmsleno visoku javnu potrosnju? Da li takav nacin rada pogoduje korupciji u zemlji?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 20. 10. 2010. u 12:25.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: