Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2006.   #13
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

B92, više puta dnevno, a za onaj drugi sam saznao ovde i te sajtove jednostavno nema smisla porediti jer naslovi.net u stvari sakuplja i linkuje vesti sa drugih sajtova.

Kako ih i porediti kad naslovi.net često ima gomilu linkova baš na B92?

Zasto B92?
2. brzina objavljivanja vesti kao i količina, a same vesti su ni prekratke ("telegrafske") ni preduge
5. komentari na sajtu --- nekad odem samo da pročitam komentare i kočim se od smeha

Doduše, ja najviše vremena provedem u delu za sport. Najbolji su sajt za vesti iz sporta. Ubedljivo.

Što se ostalih vesti (politika) na B92 tiče, sa samom njihovom interpretacijom vesti ponekad imam problem, ali šta da se radi.. - u svakom slučaju nisu jedini izvor informacija. Komentare u tom delu ne ostavljam, a sve češće čujem ljude kako se "žale" zbog tog. Ne znam šta je reći osim da je bruka ako uklanjaju komentare samo zbog različitog razmišljanja. Na sav glas bi se derali da to radi neko drugi. Doduše, sajt je njihov pa mogu da rade šta hoće, nije javni servis u pitanju.. ali opet.. ccc.

Kad smo vec tu, a što se politike tiče, Vreme(.com) mi je ubedljivo #1 već dugo godina i svi ostali su mala deca u odnosu na ekipu tamo. Na žalost, u toj ekipi više nema jednog od najboljih novinara sa tih prostora - Stojana Cerovića

P.S.
Ni malo ne razumem ljude koji su se ovde javili i napisali da uopšte ne prate vesti. Gde vi živite..? Švajcarska?
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 19. 03. 2006. u 04:22.
degojs je offline   Odgovorite uz citat