Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2006.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Moram da priznam da sam šokiran nekim izjavama. Niko ne očekuje da ćete da pratite sve vesti na svim kanalima, ali neko osnovno informisanje je stvar opšte kulture.

Šta je sport? Ne znam kako da ti objasnim plastično, ali to je nešto u čemu na bilo koji način dnevno učestvuje preko milijardu ljudi na ovoj planeti. I ti si odlučio da je to irelevantno i da te ne interesuje. Ok, ne moraš ti da budeš prvoklasni košarkaš da bi pratio sport, ali nedostatak nekih osnovnih informacija smatram čak i nekulturnim.

Politika me ne interesuje? Užas, pa goru izjavu čovek be može da čuje. Znači ne interesuje te ni šta se dešava ni gde ideš ni gde ti je budućnost ni čemu možeš da se nadaš... misliš da su mnogi ekonomski emigranti otišli zato što ih politika ne interesuje? Ne nego ih jako interesuje i procenili su da im je bolje na drugom mestu. Opet, ne moraš ti da ideš na mitinge i da nabrojiš sve političke partije zajedno sa njihovim predsednicima, ali aman... to je u ovom slučaju čak i mnogo više od opšte kulture - to se tiče tebe direktno.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat