Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 12. 2010.   #3
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Citat:
Originalno napisao Consultant Pogledajte poruku
Ja svake godine obnavljam MAPS. Plaćanja vršim preko poslovne banke, wire transferom. Elektronski pustim nalog za plaćanje, a onda banci faxom dostavim MS-ovu profakturu kao "osnov" plaćanja.

Šifra je ja mislim 302 (Softver ili tako nešto), kao broj ugovora staviš broj profakture ili ordera. Na nalogu mora da bude i broj kontrolnika, mada ja ne vodim kontrolnike uvoza ni za MAPS, ni za druga sitna plaćanja ka ino (domeni, hosting, reklamiranje).

Nisam pokušao plaćanje karticom, mada mislim da ne bi trebalo da bude problema. Ako si firma/preduzetnik, svakako nemoj plaćati privatnom karticom nego poslovnom ili wire transferom.
Sve istina i ispravno.
Nemam sta dodati. Najjednostavnije i najbrze, i sto je najbitnije - vasa FIRMA placa sa racuna firme, a ne Vi sa Vaseg privatnog racuna.



edit: Ponovo se javlja ista tema na temu MAPS. Nema razloga ponovo razglabati, ako smo vec o tome diskutovali pre par meseci. Neka neki mod obrise ovu poruku i zakljuca temu, ukoliko smatra da je potrebno - da ne okrecemo ponovo sve ukrug.
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com
stecko je offline   Odgovorite uz citat