Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2006.   #29
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Svako ima pravo da odluči šta je njemu bitno. Nečije (ili čako opšte) shavatanje opšte kulture i stvari etikertiranih sa must je nešto što možeš da prihvatiš ili slobodno obiđeš. To je po meni sasvim normalno, ali mi nije jasno što to nekog "šokira"
Ja sam poput Blues-a totalno navučen na sport, rekreativno igram basket i tenis, a dnevno pratim sve moguće sportske vesti. Ali opet, svako ima pravo da bude drugačiji, totalno je normalno da neko uopšte ne prati sport.

Ja recimo uopšte ne pratim ovu domaću takozvanu "estradu". Mungos pominje tu neku Seku Aleksic, ime mi priznajem deluje poznato, ali nikada je u zivotu nisam video. Secam se negde sredinom devedesetih, bio sam u nkom drustvu gde su neki likovi priccali o nekom "dzeju". Kada sam ih ljubazno pitao ko / sta je taj lik, mislili su da ih zajebavam. Pink mi je na TV-u memorisan na nekom broju 89 tako da nije ni cudo
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat