Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 12. 2010.   #675
djorjan
novi član
 
Datum učlanjenja: 10.12.2010
Poruke: 4
Hvala: 3
0 "Hvala" u 0 poruka
djorjan is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Armitage Pogledajte poruku
Veruj mi, ne mrzi me, ali neke stvari je jednostavno nemoguće napisati. Moraju se doživeti.
Iskren da budem, nadam se da te stvari nećemo doživeti, a takođe se nadam da Đorđe i Dušan, koji su ih nažalost doživeli, neće morati još dugo da ih doživljavaju. Zato sam jako zadovoljan što su pušteni iz pritvora i što će predstojeće praznike provesti sa svojim porodicama. Voleo bih da ono što im se dešavalo ostane samo ružan san, ali nažalost još je dug put do toga...

Zbog svih nas ostalih dobro bi bilo da neko kaže šta tvrde ljudi iz Lutrije, da znamo kakva nevolja može da nas snađe ako se njihov stav usvoji.

Da li je pritvor ukinut uz saglasnost tužioca, ili je sud odlučio samo na zahtev odbrane? Čuo sam pre nekoliko dana u emisiji "Patrola" o sličnom slučaju, gde su neki stranci uhapšeni zato što su održavali kockarske sajtove u svetu, ali oni su odmah pušteni da se brane sa slobode, a rečeno je da je maksimalna kazna za to (naravno, ako bi se dokazalo da su krivi) 2 godine zatvora. Koliku kaznu ovde traži tužilac? Jer ako je slična, onda ispada da su pola već proveli u pritvoru, što je ludost svoje vrste.

Citat:
Originalno napisao Armitage Pogledajte poruku
P.S. Izvor na osnovu kojeg se veštači, može da bude forum. Tekstovi objavljenji na Internet forumu mogu da budu uzeti kao izvor na koji se veštak može pozvati u svom nalazu. Arhivirana internet prezentacija može biti predmet koji se veštači.
Neobično... šta je od argumenata sa ovog foruma korišćeno tokom veštačenja, ako si zapamtio?

Đorđe
djorjan je offline   Odgovorite uz citat