Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2006.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nisam siguran da li ja ne umem da se izrazim rečima ili neko ne ume da razume ono što pročita. Ja nisam rekao da moraš da pričaš o samo o politici i sportu već sam pokušao plastično da ti objasnim šta znači opšta kultura.

Kažeš ne interesuje te politika. Ako si već zaboravio 1990-2000, ako si uopšte u toku bilo kakvih vesti, objasni to ovim francuskim studentima i srednjoškolcima koji su izašli na ulicu protiv zvanične politika koja im direktno utiče na život. Dok god ima više takvih koje ne interesuje politika, i kod nas će se donositi zakoni da poslodavac može da otpusti radnika bez ikakvog objašnjenja i najave a niko neće dupetom da mrdne da to promeni.

Zašto baš srednjoškolci i studenti? Pa zato što im to direktno menja život. Sada bih voleo da mi kažeš još jednom "mene ne interesuje politika!.

Ilija, ovo ti nije prvi put da mi "guraš u usta" neke reči koje nisam izgovorio, zato klini na stranu 2 i 3 pa pročitaj još jednom šta sam napisao pa prepravi svoj post kada razumeš o čemu ti govorim.

Citat:
Originalno napisao mungos
Citat:
bluesman:
O čemu pričaju sa devojkom? O RSS feed? Poslednji put kada sam proverio, to ni malo ne uzbuđuje sagovornice. Kladim se da i one, ako ne znaju ko je Ognjen Koroman, znaju bar ko je David Backham.
Ma, blues i ti si otišao sad u drugu krajnost koja je u stvari mainstreem. Ček, oću da pričam sa ribama o Backhamu: da se ložim zajedno s njima na njega ili da naravski pričam kako je brendirana *****čina i papučar )
Ja sam samo pokušao da zamislim kako izgleda izlazak sa ribom jednog geek-a, to je bilo sarkastično. Mada kada bolje razmislim, čisto sumnjam da može da se nađe riba na nekom agregatoru ili forumu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat