Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 01. 2011.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Mislim da Google fixa rezultate, jer CTR i CPC i broj impresija i zarada kao da uopste nisu u korelaciji zadnjih par meseci. Skoci mi poseta (i zarada linearno) 2-3 dana, onda odmah padne CPC, pa se onda polako zarada vrati na neku sredinu. Ja nesto promenim na strani, povecam CTR, zarada skoci, i opet CPC ode dole posle dan-dva, kao da mi nivelisu zaradu na neki prosek... uz par saveta od @buksula sam povecao CTR i broj klikova za vise od 2x (moram da ga javno pohvalim, jesu to mozda sve ocigledne stvari, ali tek kad ti neko kaze...), ali nazalost zarada se povecala svega oko 20%, which sux (sto je naravno iskljucivo krivica googla jer me trpa sa losim oglasima, tu covek nije mogao da mi pomogne)...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 07. 01. 2011. u 01:46.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat