Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 01. 2011.   #12
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Pa trenutno preko sajta zaradjujem oko 100 evra mesecno. Ali iz meseca u mesec zarada stalno raste otprilike oko 5 do 10 evra. Naravno svakodnevno radim na marketingu i na svim vidovima internet promocije.

E sad zasto prodajem sajt? Takodje imam jos neke ideje sta da ubacim u sajt da napravim jako veliki bum ali ne bih da ubacujem sad te ideje. Pre bih da prvo prodam ovaj sajt pa tek naredni sajt koji pravim da ga zasnujem na osnovu tih unikatnih novih ideja.

Ali cak i da vise ne radim na marketingu sajt bi i dalje rastao jer samo preko facebook-a mi svakodnevno linearno raste poseta. Pre oko mesec dana sam napravio statican facebook marketing i bukvalno svakog dana mi raste poseta sa tog sajta. Izracunao sam da svakog dana poseta sa facebook-a raste za oko 0.8% u proseku!! Facebook je neiscrpan i ako neko uspe kao ja da napravi samoodrzivi linerani (u mom slucaju) marketing na njemu to znaci da je uspeh njegovom sajtu zagarantovan.

Na osnovu svega toga mislim da moj sat jako mnogo vredi i kad se racuna cena mislim da te stvari vise vrede negho trenutna poseta.
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat