Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 03. 2011.   #6
icvele
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 27.01.2011
Poruke: 12
Hvala: 2
0 "Hvala" u 0 poruka
icvele is on a distinguished road
Default

Bump! Evo me na SWRegu već desetak dana i prvi utisci su so-so.

- Interfejs solidan ali naporan za više od 30-40 proizvoda - mi ih imamo skoro 300 i to se prostire na 14 strana a search NE POSTOJI

- Prodaja POVEĆANA za cca 30% u odnosu na prosek sa Regsoftom, videćemo tek da li je slučajnost (uzorak je premali) ili će tako da nastavi

- Fee je zaista mali, ispod 3% plus dolar po prodaji. Regsoft je suma sumarum uzimao preko 10%. Da sačekamo ipak prvi wire transfer i evenutalna neprijatna iznenađenja. Do tada su ovi najpovoljniji, ubedljivo!

- Support izgleda da samo forwarduje pitanja kupaca. Sweet :/

- Paypal narudžbe prolaze bolje nego na Regsoftu (tamo se zaglavljivala svaka druga), za sada imamo odnos 1:4

- Glatko distributuju reg ključeve i downloade, do sada ni jedne pritužbe

- Affiliate program samo interni, sam dodaješ webmastere i sam ih isplaćuješ, tracking primitivan - varijabla u linku. Takoreći neupotrebljivo

- Reports čudan. Moraš da klikneš na broj narudžbe da bi video šta si prodao. A inače ti pokaže gomilu drugih stvari koje te uopšte ne zanimaju. Svašta

Toliko za sada. Ako ima pitanja - izvol'te

Inače smo prvo hteli na Regnow pa na ShareIT ali nisu uspeli da nam prebace proizvode automatski na ijedan od njih tako da završismo na SWReg
icvele je offline   Odgovorite uz citat