Tema: M-payment
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 03. 2011.   #20
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Mislim da će ovo teško zaživeti: ograničeno je na korisnike jedne od tri mobilne mreže i samim tim nedovoljno interesantno prodavnicama - može da bude samo dodatni način plaćanja, ne može na njega iole osloniti; zahteva dosta predradnji od korisnika (promena kartice, registracija kod Telenora, registracija u banci); mesečna naknada koju Telenor naplaćuje korisniku stvarno nije velika, ali je iritirajuća u ovoj fazi i imam neki osećaj da će predstavljati značajnu prepreku...

Dokle gog budemo smišljali neke alternativne varijante, od prave onlajn trgovine nema ništa. Kada kupac, pre svega, bude mogao da plati karticom, ili da koristi PayPal, siguran sam da će onlajn trgovina, čak i ovakvoj zemlji, zaživeti punim plućima.

^ Zašto na sajtu nema ni reči o m-paymentu, a kamoli objašnjenje kako bi neko mogao da se uključi, neki link ka informacijama ili slično? Nije to nešto što je opšte poznato, tek treba ljudi da se upoznaju sa tim, moralo bi da bude neko uputstvo, informacija...
Citat:
1. Koji su sve načini plaćanja mogući?
Kupci iz Srbije mogu platiti:
- on line platnom karticom
- opštom uplatnicom (pojedinci - fizička lica)
- po predračunu (pravna lica)

Kupci iz inostranstva mogu platiti kreditnom karticom. Knjizara.com prima sledeće kartice:
Knjizara.com prima sledeće kartice: Visa, MaterCard i Maestro.
dacha je offline   Odgovorite uz citat