Tema: M-payment
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 03. 2011.   #22
Jbyn4e
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Jbyn4e
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 11
Hvala: 0
77 "Hvala" u 1 poruci
Jbyn4e is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao dacha Pogledajte poruku
^ Zašto na sajtu nema ni reči o m-paymentu, a kamoli objašnjenje kako bi neko mogao da se uključi, neki link ka informacijama ili slično? Nije to nešto što je opšte poznato, tek treba ljudi da se upoznaju sa tim, moralo bi da bude neko uputstvo, informacija...
Biće čim koleginica koja sprema tekst isti napiše... mada, u pravu si, potrebno je to malo bolje objasniti. Hvala na sugestijama.
A ja sam u međuvremenu dodao neke linkove kod opcija plaćanja, pa će to valjda neko pročitati pre nego što pokuša plaćanje na taj način.

Inače slažem se da je bezveze što je ograničeno na jednu mobilnu mrežu, ali je problem što druge dve mreže nemaju ništa slično, kada bi imale mogli bismo da pričamo o tome da nije ograničeno na jednu mrežu.

Što se tiče plaćanja karticom, toga već ima dosta na našim sajtovima (naravno nedovoljno), ali mnogi kupci i dalje ne vole da plaćaju karticama. Ja lično sam dosad kupovao na nekoliko naših sajtova platnom karticom. Ali stvarno me zanima šta to sprečava druge banke da urade isto što i intesa i da to ponude pod povoljnijim uslovima.
__________________
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo ...
Jbyn4e je offline   Odgovorite uz citat