Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2006.   #14
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Ajde citiraj deo gde stymiee prica o prodaji linkova? wtf? Ako mislis na to sto kaze da PR znaci, pa time posredno govori u prilog prodaji linkova sa visokih PR sajtova, to veze sa vezom nema...
Na to sam mislio.

Citat:
Citat
PR, bar dosad, nije uopste imao neki uticaj na SERP
Vidi, ivanhoe je lepo pokusao da ti objasni... Jel mozes da mi das link nekog white papera gde se to eksplicitno tvrdi?
Mogu ja obrnuto da trazim od tebe, navedi white paper gde je pokazano da PR utice na SERP. Moj pristup je da ne radim nesto u ciju efikasnost nisam siguran. Tvoj je pristup drugaciji. Zasto to nije OK?

Citat:
Ti, rekao bih, nisi shvatio kontekst u kojem je to spomenuto. Meta Description ne pomaze u rangiranju, ali pomaze korisniku u pregledu organskih rezultata pretrage - jel bolje da stoji tvoj, rukom napisani Meta, ili guglov proizvoljni isecak sa HTML strane? Verovao ili ne, taj opis mnooogo pomaze korisniku da klikne bas na tvoj link...
Slazemo se za taj meta tag, ali ako content nije dobro napisan nema ni dobrog ranga. Pomenuo sam da redosled SEO tehnika na sitepoint clanku nije adekvatan pre svega za onoga koji o seo ne zna nista i prvi put se srece sa seo preko istog clanka

Kako i sam znas da bi to bolje napisao od stymiee sa sitepointa, nemoj da ga branis, sasvim je drugaciji taj clanak za tebe, a sasvim drugaciji za pocetnika. Iskreno.

Poslednja izmena od bojan_bozovic : 24. 03. 2006. u 16:00.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat