Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2006.   #1
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default Adsense prikazi

Pozdrav ljudi, ko šta, ja o Google u poslednje vreme.

Naime, interesuje me jedno, na herbivorgu je sadržaj naravno na srpskom jeziku, zbog toga (pretpostavljam) se prikazuje jako malo reklama. Tipa svaki 10. put ih prikaže.
Trenutno koristim samo link unit od 5 linkova odmah ispod naslova i informacija o članku (gde verovatno ako pogledate ćete videti prazan prostor, kao veliku marginu, ko je uporan neka refreshuje stranicu do besvesti ). Takođe je možda bitno pomenuti da sam kada sam pravio channel naznačio da mi je sajt sa HR govornog područja. HTML XMLNS i XML sam deklarisao kao lang="sr" ali ne znam da li google to gleda.

Moje pitanje je da li postoji način da "nateram" google da prikazuje više reklama, pa makar i na engleskom jeziku?
Veoma retko se desi da se zakači za neki keyword i prikaže ih (reklame na engleskom), a to se desi kada se zakači za neku stavku iz menija ili slično, gde ulovi reč "blog", "rss" i slično.

Ima li leka ili da ih batalim?

PS

Na jednom od foruma ih takođe prikazujem i šibaju bez obzira na srski content, ali opet ceo interfejs foruma je na engleskom. Možda to utiče...
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat