Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 03. 2011.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Korišdenje javno dostupnih i besplatnih servisa može dovesti do iznenadnih
prekida u radu, kao i “curenja” informacija.
Sta ovo znaci? Ispod je slika servera, jel se to misli na open-source projekte ili na sta?

U svakom slucaju, mislim da vam nije dobar pristup sa svom tom "misterioznoscu"... ne navodis ni jedan konkretni primer, cak ni spisak banaka koje su testirane, kako su testirane, zapravo, za svaku pojedinu tvrdnju mi treba da ti verujemo na rec da je to bas tako... nije frka ja verujem, ali zasto bi ti verovao neko ko te ne poznaje? Morate neke konkretne podatke da navedete da bi ovo bio teaser, ovako je samo gomila nekakvih grafika koji su mozda tacni, a mozda ste se jedno vece naduvali i nacrtali ih u Photoshopu...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat