Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2011.   #91
tamarab
član
Na probnom radu
 
Avatar tamarab
 
Datum učlanjenja: 17.11.2010
Lokacija: Beograd - Zvezdara
Poruke: 33
Hvala: 3
1 "Hvala" u 1 poruci
tamarab is on a distinguished road
Default

Da sam znala to ranije ne bih nikad otvarala radnju, ali nadala sam se da ću imati neke prednosti ako se vodim kao zaposlena.
Sad mi je samo krivo ako se ispostavi da ću morati da platim taksu iako nisam imala istaknutu firmu a ovde i na nekim forumima sam videla da su neki uspeli da se oslobode te takse jer su nadležni došli i utvrdili da nema istaknute firme.
I kad zatvorim radnju da li treba da čekam da mi ovi dođu sa policijom na vrata pa da ih onda molim da mi odobre ono na rate ili treba da čekam da mi ovi dostave onaj odgovor za dve godine kada su i rekli da ću dobiti odgovor - možda će za dve godine da se dese neke značajne promene u ovoj našoj zemlji Srbiji jer ovaj državni lopovluk ne bi trebalo još dugo da traje ...
Da li ima šanse da im dostavim neke dokaze da sam sve ove godine redovno uplaćivala one doprinose i poreze i da nisam mogla da zaradim ništa više što bi moglo da se vidi iz stanja na računu koji je uvek bio nategnut koliko i suma koju sam prenosila na račun poreza i doprinosa?
tamarab je offline   Odgovorite uz citat