Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 03. 2006.   #5
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Ne moze se ici u krajnost. Spominje se VC, pa ne mora svako uopste i da uzme VC, ako ga uopste i dobije. Ne svidja mi se sto je VC predstavljen kao nesto sto treba odbiti. Sve zavisi kako se dogovorite, tj. koliko oni daju a koliko oni traze zauzvrat. Generalno, mislim da onaj ko danas dobije VC mora itekako da ima servis koji ce da ponudi. Naravno da nije tako kao sto neko misli pa da je dovoljno imati neki Ajax-driven servis pa da odmah dobijete investicije.

Takodje, slazem se Davidom iz 37 Signalsa da je dobro zapoceti kompaniju ali to ne znaci da je sada najbolje vreme za to. Uvek je dobro krenuti sa kompanijom ako imas dobru ideju, plan i znanje kako ces tu ideju da realizujes. Ne znam ko je kod njih glavni za marketing ali ga rade jako dobro.

Ne samo sto sam mnogo vise marketinski orjentisan a ne tehnicki, generalno, cesto je prodaja bitnija od samog servisa. Naravno, servis koji se nudi mora da bude dobar i kvalitetan, ali kada je na trzistu jos 10 isto tako dobrih ako ne i boljih servisa covek koji zna kako prodati ili kako napraviti buzz dovodi svoju kompaniju do uspeha.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 27. 03. 2006. u 14:58.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat