Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 04. 2011.   #8
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
Ja sam to nazvao dovođenjem u zabludu, i o tome sigurno postoji zakon. U uslovima korišćenja piše jedno, a oni sprovode drugo.
U šta li tek onda spadaju reklame za bankarske kredite ako ovo nazivaš dovođenjem u zabludu? Ko što rekoh zakon u šake pa vidi, ja nisam pravnik... Nisi ni ti verovatno...

Citat:
Znači onda nije Win-Win, kako ovde neki tvrde.
Ne govorim ja da je meni super što oni traže te fotokopije, ko što mi nije super svuda gde se traže razne fotokopije. Kad je RNIDS ukinuo fotokopije za .rs domene ja sam rekao bravo! Isto ću uraditi kad urade i mnoge druge državne službe. Isto ću reći i kad uradi Limundo jer da nisam imao skener u kući verovatno nikad ne bih ni postao njihov član. Ja samo branim princip da to neko može da radi ako proceni da su ti podaci značajni za njegov posao, a ti imaš slobodu da to prihvatiš ili odbiješ.

Poslednja izmena od mileusna : 11. 04. 2011. u 00:46.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: