Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2011.   #74
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

^^ Nije ti to isto, ovde imas izgradjen brand (tj. Cecu), sa brdom fanova, i imas najavu u medijima da je objavila novu pesmu. To ti je kao kad Apple izda novi iPad i svi odu da vide sta je to, a posto tu nema sta da se vidi, nego moras da cujes, a pesma kosta 100 dindzi, za ocekivati je da ce konverzija biti zestoka, pogotovo sa gastarbajterima kojima je 1e sitnica...

kao sto bi neko od nas (tj. bar sam ja to uradio) odmah kupio angry birds seasons kad se pojavio, cisto da vidi kakav je. To je u psihologiji fanova i sa te strane uopste ne sumnjam da su oni prodali dosta. Samo bas ovoliko koliko kazu tesko... a kao sto sam vec rekao ubedjen sam da i za naduvane cifre postoji vrlo prizemno objasnjenje, da je potrebno legalizovati neku kintu, pa je ovo super nacin za to..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat