Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2011.   #92
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

ne zaradjujem puno - ali za to bih pre okrivio svoju losu organizaciju [recimo lose dizajnirani sajtovi i moja lenjost i neorganizovanost], i eventualno problem sa face-to-face komunikacijom [imam cerebralnu paralizu pa malo teze govorim].

sto se tice same geografske lokacije... mozda me samo sputava to sto se ljudi iz Beograda vise druze uzivo [tweetupovi, okupljanja], a ja sam od svega toga udaljen geografski - pa je sansa da se neko seti da plasira oglasivacku kampanju na mom sajtu - manja - jer mu nisam toliko dobar ortak kao neko iz Bgd koga srece na svakom okupljanju.

opet - mislim da je i to moglo da se prevazidje da sam seo u auto i dosao u Bgd na svaki tweetup... a tu se opet vracamo na moj prvi problem [face-to-face komunikacija u bučnoj sredini [jer tishe govorim pa sam neupotrebljiv na okupljanjima]]...

generalno - imam utisak da je problem sa 220km mogao da se prevazidje... dokaz za to su uspesni sajtovi koje je Mileusna pomenuo
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa
Peca je offline   Odgovorite uz citat