Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2006.   #34
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Talking U sta sam ja ulupao pola dana

Evo sta sam pisao i o cemu se radi..

Poruka ima funkcije | Obrisi poruku | Posalji na email | Odgovori (sto se grana u -> Posalji odgovor | sacuvaj odgovor | i zatvori odgovor)

Na click Odgovori ispada citat sa sadrzajem trenutne poruke i forma za upis odgovora.. na click sacuvaj odgovor pravim zapis sa time sto konvertujem line break-ove (nove redove) u <br />..

Kod svakog ucitavanja poruka trazim zapise u bazi za sacuvane odgovore i generisem jscript koji u sebi sadrzi iste..

ako je bilo novih redova u sacuvanom odgovoru u formi mi se ispise "<br />".. ok, to je sve jasno, nego kada pre ispisa konvertujem "<br />" u "\n" dobijam nove redove u jsciptu i funkcija/string puca..

E sad, ja se tu malo iznerviram i izbrisem $string = str_replace ("<br />", "\n", $row[string]); testiram sve moguce varijante xXx puta i bez ikakvih rezultata..

Probrisem testove i ponovo (rucno - bez ctrl z) istpisem $string = str_replace ('<br />', '\n', $row[string]); i zajebem se (ako mogu tako da se izrazim), umesto duplih navodnika upisem 'obicne' i kad ono sve sljaka ok lepo se ispisuje '\n' u js-u i prikazuje line break u formi da covek ne veruje...

mislim problem je resen nego i dalje sam u cudu.. ovih pet-sest funkcija sam sklopio za pola dana - dan a sa ovim line break-om se patim skoro isto toliko pa reko cisto ako nekom da zatreba da ne lupa glavu k’o ja

Poslednja izmena od flash_back : 27. 12. 2006. u 22:37.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat