Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 07. 2006.   #23
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Hehe Bas ludi postovi O rostilju Inace, ako nekog zanima, predavaci ce imati rucak u nekoj lepoj niskoj kafanici Posto je sada jos rano da se izabere kafana imamo samo planove da to bude u "tradicionalnoj" kafani kao sto su: Biser, Mehana, Rajko. Amerikanac mi je nekako fenseraj, ebem li ga. A za smestaj, bice u "Vili Marko" u Niskoj Banji. Mesto je mnogo dobro (ima teretana, plazma TV-i, i tako neke glupusti, jako je cisto, nije daleko od grada... I ne kosta 80evra nocenje, kao sto kosta "My Place" na primer. Neki od predavaca (oni mladji, koij prihvate) ce da budu smesteni privatno kod ljudi da im ne bude dosadno, a i njih cu da setam zajedno sa ostalim studentima po gradu (zurke i tako to). Stariji su ozenjeni tako da ne znam da li bih smeo njiih da vodim na zurke gde nema starijih od 25 godina

Sto se tice dana kad se organizuje, bukvalno smo se rukovodili idejom da nece niko da dodje vikendom, jer su mu dani za odmor (ako uopste ima vikend). Mozda gresim, nemam pojma. Ipak mi je prvi put (da organizujem ovako nesto)

I tako... Meni je zao da ikoga razocaram (na primer Jablana), ali stvarno ne znam kako da zadovoljim bas svakog.

Ako nekog zanima jos nesto, moze da pita. Ko hoce, moze i da kritikuje. Kritike su uvek dobrodosle (od pohvala samo ego ima koristi )

Pozdrav
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas

Poslednja izmena od Aleksandar.Ilic : 31. 07. 2006. u 16:13.
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat