Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 02. 2008.   #1
chux
profesionalac
Qualified
 
Avatar chux
 
Datum učlanjenja: 07.04.2006
Lokacija: Subotica
Poruke: 172
Hvala: 31
13 "Hvala" u 9 poruka
chux is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za chux
Default A gde ima? (Novi blog posvećen stvarima i uslugama koje je teško pronaći)



Novi blog posvećen stvarima i uslugama koje je teško pronaći ali koje ste ipak pronašli, podelite to sa drugima, ili saznajte nešto novo.

Opis bloga:

Često tragam za stvarima, uređajima, specifičnim alatima, predmetima, i u većini slučajeva se moram dobro namučiti da ih nađem, nabavim i kupim. Prvo ispitam internet, zatim ljude koje mislim da su merodavni i da možda znaju gde to nešto može da se nađe, i nekad uspem nekad ne. Ono čemu će da služi ova baza ću probati detaljnije da pojasnim u sledećim redovima.

To bi na konkretnom primeru bilo nešto od sledećih stvari:
Recimo treba Vam profesionalne kockice za jamb, italijanska kafa u zrnu za espresso aparat, originalni Swatch sat, boja za bojenje tkanine, bežični zvučnici za kućno ozvučenje, specifična vrsta sira, specifična, kreme, maskara, ili bilo koja druga vrsta šminke, određeni rezervni deo, PVC cevi za vodovod, aluminijumski profili, medijapan stolarija, spcijalni lepak, usluga duboreza, graviranja, neka druga određena usluga i sl…

Znači ne radi se o stvarima koje možete nabaviti na svakom ćošku u svakoj prodavnici nego o stvarima specifične namene koje se teže nalaze ako ne znate gde da ih tražite.

Ono što je najbitnije u svemu, a da bi ovaj blog funkcionisao je to da ćete upravo VI biti tvorci ove baze zajedno samnom. Dakle svako ko je voljan da podeli sa ostalima gde je nešto pazario - našao, ili da pita ljude koji čitaju ovaj blog da li mogu da mu pomognu sa nalaženjem određenog proizvoda.

Ako već imate na umu nešto što bi odgovaralo temi ove blog-baze, slobodno napišite svoje iskustvo na ovoj stranici sa svim podacima koje želite da podelite s nama (ime radnje, grad, telefon, web adresa) ili bilo šta što će pomoći ljudima da nađu to nešto.

Krećem sa otvaranjem kategorija, a Vaše je samo da kliknete na OVAJ LINK i napišete ono što ste Vi teže našli ali Vam je ipak uspelo. Tada će se sve lako moći naći preko opcije Search na sajtu.

Onaj ko je zainteresovan za “autorsko” pravo tj. pisanje postova vezanih za temu može slobodno da me kontaktira na mail chule024 [at] gmail [tačka] com kako bi se dogovorili oko detalja.

Takođe pozivan ljude koji trenutno nemaju posla a poznaju php i sql (ovo ću teško naći ali vredi pokušati) da uhvate malo vremena i da napravimo pravi portal, specijalno za ovu potrebu i ovakav servis. Ono što mogu da ponudim autorima i eventulanom programeru je prihod od reklama ako servis zaživi i ako postane opšte prihvaćena destinacija što se iskreno nadam da hoće! Ne marim i ako se ne javite, a sami napravite isti servis, čak šta više biće mi drago da sam nekome pomogao barem sa idejom.

agdeima.wordpress.com
__________________
A gde ima? | Mustra bečka
chux je offline   Odgovorite uz citat