Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2005.   #19
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Citat:
Originalno napisao dinke
I ja sam od onih staromodnih koji preferiraju stari dobri fokus sa klikom (mislim da je moja tastatura teska oko 1kg) nego laptop, mada ovo upravo kuckam po laptop-u .

Generalno, sve je do coveka. Na primer, vecina strucnjaka ce reci da najbolju tastaturu od laptopova ima IBM ThinkPad serija, a meni je ona bila ogavna. Kada sam ThinkPad zamenio sa Fujitsu Lifebook-om progledao sam. Testeri su znatno siri, skoro kao kod desktop kompjutera, no opet, licni izbor. Silom prilika sam morao da koristim Fujitsu kao Desktop masinu na poslu, i kada covek navikne apsolutno nema razlike u odnosu na desktop masinu.

Kad smo vec na ovoj temi, da ne otvaram novu, bas ovih dana planiram kupovinu laptop-a. Ne planiram da dam (mnogo)vise od 1200e i nekako se dvoumim izmedju FSC Amilo Pro 2040 i HP nx6125. Ovaj poslednji je dobio sjajne ocene u oktobarskom PC-u, ali nekako se ustrucavam da uzmem laptop sa AMD-om (cuo sam da jede bateriju a uz to se i vise greje).

Ima li neko neki savet ?
Čisto da se ne ponavljam evo linka sa zone gde sam svojevremeno postavio slično pitanje.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat