Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2006.   #21
po-chat-nick
Misha Wokl
Na probnom radu
 
Avatar po-chat-nick
 
Datum učlanjenja: 14.09.2006
Lokacija: Bern
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
po-chat-nick is on a distinguished road
Default

U par navrata sam pokušao da ti objasnim svoj stav po kojem sam od samog starta smatrao a i govorio, da si se bespotrebno opteretio čitavom stvari jer ništa od svega što si hteo nije došlo do njihovih mozgova, naprotiv oni su likovali jer si im dao priliku da progovore svojim uobičajenim rečnikom.
Naravno retko ko je hteo da se uključi i otvoreno te podrži, (čast izuzetcima a ima ih)...
Sad šta je bilo - bilo je, ali taj izuzetno jak mehanizam koji si projektovao i pustio u pogon kao da hoćeš da zaustaviš... Kao što reče Blues, samo ga preusmeri u svoju korist i nastavi ali na jedan "pristupačniji i pitkiji način" što će pokazati dubinu i opravdanost svih tvojih poteza koji su svakako bili dobronamerni iako je poruka koja je dugo stajala više ličila na rečnik koji upravo ONi koriste.
Imaš u Boru dosta ljudi koji mogu simulirati alternetivnu opštinsku upravu i svojim kritikama i sugestijama aktuelnoj vlasti lupati čvrge na svakom koraku i eto smisla, po meni...
Znam da te je sve izmorilo i preterano opteretilo a i znam da ti sve to nije bilo neophodno.... Sve rečeno je maksimalno dobronamerno i bez trunke omalovažavanja postupka za koji mnogi ne bi imali mooda.... Ipak život ide dalje a savko čudo aktuelno tri dana.
po-chat-nick je offline   Odgovorite uz citat