Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2008.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ok, dosta zezanja, da ne bude da sam i ja seljak Šalim se malo, a to je vezano za ono što sam nixi rekao preko telefona. Mislim da je besmisleno dati tolike pare za monitor za posao u kojem taj kvalitet koji donosi taj monitor neće ni doći do izražaja. Rekao sam mu da se "pali na brand kao seljak", zato sam to ovde malo "off topic" spomenuo Iliju sam "potkačio" jer je i on jedan od tih brand-lovers.. a i "ničim izazvan" se umešao

Ja mislim da je za te pare mogao da kupi 2 x 22" monitor koji za njegove potrebe može više nego zadovoljavajuće da se kalibriše softverski čak i preko običnog adobe color. Ovo mi zvuči kao da neko kupi trkački auto koji će uvek da vozi samo po putu i nikada neće da vozi brže od 100. Za te pare mogao je da kupi odličan auto + garažu
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: