Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 05. 2010.   #57
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nisam hteo do sada da komentarišem jer nisam ni ja više siguran, da ste pitali pre par meseci rekao bih "mora da se istakne ime firme", to je tako jer su svi govorili da "mora". Međutim nedavno sam saznao za par slučajeva koji govore da ipak "mož' da bidne al' ne mora da znači", čak mi je jedan rekao da mu je tržišni inspektor rekao da skine lepo naziv firme sa poštanskog sandučeta.

Fora je u tome da ti niko ništa ne traži nego ti sam moraš da se prijaviš. Meni nisu tražili dok nisam prijavio lokal, a morao sam da bih dobio potvrdu o plaćenom porezu jer fakture za zakup idu preko firme, a to sve zbog grčke vize pre par godina. Šta to znači? Pa grci su krivi za sve, šta drugo?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat