Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 10. 2007.   #65
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao kodi Pogledajte poruku
Kakve su reakcije?
1. Ljudima se app sviđa i kupuju ga. Iako još uvek ništa nismo objavili na blogu i nismo pustili newsletter (par hiljada ispravnih, targetovanih adresa) jako sam zadovoljan brojem prodatih licenci. Pomalo me i straši da pošaljem newsletter dok ne izbacimo novi fix release (vidi 3.) tako da ćemo verovatno sačekati malo. Korisnici će dobiti stabilniji sistem, a nama će biti lakšsa podrška.

2. Jako mnogo je ekipe koja se prebacuje sa activeCollab 0.7.1 što potvrđuje pretpostavku da ljudima nije problem da nešto plate ako u tome vide vrednost i ako je cena prava. activeCollab 1.0 pruža znatno više i to je ono što im je bitno.

3. Support prži strašno mnogo vremena, posebno što je cela stvar mlada (oko 90% koda je novo) i sistem nije preležao neke dečije bolesti. No, polako se stvari peglaju. Do kraja nedelje bismo trebali da imamo activeCollab 1.0.2. Ne dodajemo nove feature već peglamo bugove tako da upgrade nije zahtevan, više idemo zbog nove ekipe kako ne bismo morali mesec dana da podržavamo isti set problema. Rešiš i mirna Bačka.

4. Pravila igre i očekivanja su drugačija, no, toga smo bili svesni i pre nego što smo se upustili u celu priču. Zato activeCollab 1.0 nije ni zamišljen kao bedroom projekat. Sad kada vidim da ovo ima prođu valja ulagati više, granat' biznis i slično

Odoh sad da spavam. Sutra opet maraton (ja se zezam da nam je radno vreme od devet do devet, ali više mi nije smešno ).

Poslednja izmena od Ilija Studen : 08. 10. 2007. u 23:20.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat