Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 08. 2010.   #440
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Mnogo sam već pričao u ovoj temi i ne bih da se ponavljam... Možda bih i sam sumnjao kao i ti da ih ne poznajem i da ne znam kako je freebetting nastao i kako se razvijao od samog početka, ali ovako sam apsolutno ubeđen da je samo affiliate u pitanju (izuzimam porez iz ove priče, ali on jasno nije glavna tema).

Zašto ne ovi drugi koje pominješ? Pa, neki su dovoljno jaki da sa njima ne mogu tako, a neki su beznačajno mali. Ima sigurno i drugih razloga zašto su oni bili pogodniji od nekih drugih. Zapitaj se, kako to da je istraga u toku, nema čak ni optužnice a kamoli presude, a sajtovi su oboreni i posao upropašten? Evo, sada je krenula istraga oko Hypo banke, zamisli da je sad odmah zatvore, rasteraju klijente, unište je, a posle podignu optužnicu i sude! Ne, jasno je šta je bio cilj.

I ako ne sme ništa da se priča u javnosti pre optužnice, zašto su oni na sav glas davali javna saopštenja o hapšenjima okorelih visokotehnoloških kriminalaca, svakakve gluposti i dezinformacije pričali na sve strane? Ili to ćutanje važi samo za jednu stranu?

Ovo je ponižavajuće za mene kao čoveka! Baš tako.
dacha je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje dacha za poruku: