Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2012.   #7
Bojsi
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.01.2007
Poruke: 92
Hvala: 1
802 "Hvala" u 15 poruka
Bojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished road
Default

Ne znam,

Zahvaljujuci internetu gomila nas nije napustila ovu zemlju. Verujem da smo svi imali neke ponude za to od klijenata.

Treba da bude porez, normalno. Ali ako je izvoz - onda minimalan dok firma ne poraste. Samo zaposljavanje ljudi i placanje njihovih doprinosa i unos deviza u zemlju je vredno hvale. Da ne pricam o uspostavljanju kontakata i ostalom. Ove godine ce moj prijatelj i klijent posetiti nas u Srbiji i mozda sklopi jos neki posao ili bar potrosi vece pare na hranu i uzivanje

Microsoft...sta jos da kazem o toj firmi. Njima ne odgovara i ako mi svi zajedno ukupno zaradimo ni 500,000$ , kad mogu to oni.

Kad mislis da su te stegli dole najace, oni stegnu jos jace. Nismo samo mi odbaceni od ove drzave. Ali isto tako ima onih (citave delatnosti) koji su joj na svim si*sama.
Bojsi je offline   Odgovorite uz citat