Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2007.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Započet flame: po meni su programeri koji koriste samo gotova rešenja i svoj kod svode na kompilacije biblioteka i vezivanje istih bliži userima nego programerima. Ne samo po načinu rada već i po razmišljanju. Naravno, nisam totalno isključiv, ako nešto radi posao i može da ubrza, olakša... što da ne, recimo dinketova Curl klasa... ali to i nije library, to je više kao neki helper. Vreme koje potrošiš da naučiš da budeš user tuđe biblioteke možeš da iskoristiš da napraviš svoje i da tačno znaš kako funkcioniše i zašto je to tako.

Evo i ovaj forum... mrzim ga (mislim na vbulletin). Ima 50% features koji mi ne trebaju niti ih bilo ko koristi, oni koji mi trebaju rade ili rade polovično ili ne rade uopšte ili i ne postoje. Da gledam sada zašto "quick reply" ne radi? Da je moj kod, znao bih tačno gde da gledam i sredio bih za 14 sekundi, ovako me jeza uhvati kada pogledam source.

Ja to tako gledam, zovite me , old school, gloop... that's all I have to say about this

edit: Samo da dodam da sam od početka odlučio da ne pišem na ovoj temi jer je i sam naslov teme uvredljiv, iskreno, mislio sam da sam na drugoj temi, kada sam uradio reply već je bilo kasno. Očigledno imamo 2 paralelne teme koji govore o sličnoj stvari, zato sam se i zbunio.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 20. 06. 2007. u 02:44.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat