Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 12. 2005.   #1
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default Biznisblog | elektronsko poslovanje, interfejs dizajn i onlajn brending

Upravo su me prije par minuta prijatno iznenadili komentari na mom novom projektu, koji je još uvijek trebao da bude u beta fazi bar još jednu nedelju, odnosno do danas ga je vidjelo i recenziralo jako malo ljudi. Šta je tu je, Goran Aničić je objavio post čime je sajt lansiran u cyber orbitu :-)

Radi se o sajtu Biznisblog (www.biznisblog.com), a za ljude sa DPT-a evo i manjeg izvoda iz Press Release:

Citat:
Veoma mi je drago da mogu da vas obavjestim da sam upravo lansirao www.biznisblog.com -- dnevno ažuriran sajt na srpskom jeziku posvecen elektronskom poslovanju, interfejs dizajnu i onlajn brendingu. Kao veliki broj ljudi sa ovog foruma, nadam se da je napokon pred nama era elektronskog poslovanja, u kojem bitnu ulogu igra Internet.

Biznisblog.com je dnevna destinacija posvecena elektronskom poslovanju, interfejs dizajnu i onlajn brendingu. Kao forma zbog svoje brzine i jednostavnosti izabran je model poslovnog bloginga. Pored dnevnih autorskih tekstova, Biznisblog sadrži redovne liste propurucenih tekstova iz domacih i stranih magazina, zatim stalne liste najkorisnijih domacih i stranih sajtova iz spomenute oblasti, servis 31Link koji prenosi obilje aktuelnih woldwide informacije u formi kratkih linkova, mogucnost aktivnog ucešce posjetilaca putem postavljanja komentara, te brojne druge sadržaje.
Prvo hvala Goranu na lijepim riječima, kao i svim ostalim ljudima sa ovog foruma koji su već ranije vidjeli i recenzirali sajt. Treba još jedan dio stvari da se dovrši, malo sam u frci sa vremenom zbog silnih obaveza tokom ove/naredne sedmice, u svakom slučaju možete elegantno da pratite nove unose.
mungos je offline   Odgovorite uz citat