Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2006.   #35
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao jasmanac
Ne znam za vas ali ja ovaj posao uopste ne shvatam toliko ozbiljno. Dobijem projekat, odradim, naplatim i onda odem napolju da se zezam sa prijateljima/porodicom/devojkom i potrosim taj novac ili se u najmanju ruku lepo provedem I to sa pravim ljudima! a ne tamo nekim njihovim elektronskim zapisima..
To koliko se neko unosi u svoj posao je potpuno lična stvar i treba tako i da ostane. Entuzijazam i, na kraju krajeva, ambicije se razlikuju od osobe do osobe. Da ne govorim o tome da "ozbiljnost shvatanja" ovog posla ne mora da ima veze sa količinom vremena koje mu posvećuješ. Znam dosta programera koji rade 10+ sati dnevno a ne pokazuju nikakvo interesovanje za struku dalje od neophodnog minimuma potrebnog za obavljanje svakodnevnih zadataka.

Tako da, ono, ko ti garantuje da ja svoje postove nisam pisao sa Obilićevog venca?
jablan je offline   Odgovorite uz citat