Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2006.   #31
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

Vratio sam se odavno iz Montenegra i sada dovrsavam pisanje alfa verzije menadzera.. Ubacio sam dosta novih funkcija nego nebih sada o njima, prvo da zavrsim po'so do kraja pa cu da bacim novu alfa verziju na kritiku Nego imam jedan double problem.. Mislim problem je sam po sebi malo smesan, ali pravi lepu zejebanciju..

Radi se o tekstu za poruke.. Kada vrednost sadzi novi red (enter) sam enter se ubacuje u bazu ali se iz nje ne ispisuje 'gde to treba'..

Da malo pojasnim stvar.. Na kontakt stranici imam java script koji na promenu selektovane vrednosti iz menia ispisuje neku (predhodno poznatu) vrednost u zadati div.

Ja sam iskoristio/prilagodio taj java script da mi radi funkciju za brzi odgovor.. znaci kod ispisivanja stranice pisem java script funkcije za poruke i unutar njega stavljam vrednosti odgovora. Na klik dugmeta za odgovor se ispisuje citiran text (sadrzaj poruke) i novo polje za odgovor (jbg, malo sam kopirao Gmail fazon ).

Problem predstavlja enter, koji kada se nadje u java scriptu obara/prekida celu funkciju/string za odgovor (generisanje citata i opcije za odgovor). Malo sam surfovao ali bas nista konkretno nisam pronasao..

Znaci zeleo bih da se tekst u samoj poruci ispisuje sa redovima (sto sada nije slucaj i ako je u bazi sve ok) i ako se nadje novi red u javi da se string/funkcija ne obara..

Poslednja izmena od flash_back : 26. 12. 2006. u 01:44.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat