Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 01. 2007.   #15
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Video sam ovaj sajt pre par dana

Prvo bi hteo da vas pohvalim zaista dobra ideja i mislim da ima potencijala. Vidim da se trudite i da se (kako neko rece dole) "puni". Isto se pridruzujem pohvalama za slike (mada bi ih im ja zaoblio ivice Ali verovatno nisi ovde postovao da bi te hvalili

1) Slozio bi se sa Draganom da je layout jako los, ja bi to skroz promenio, logo mi je ruzan isto. U stvari ceo vizuelni dogadjej mi se ne svidja... Nikako mi se ne svidja ta fora "u levo", centriraj ga..

2) Fali mi RSS !! Mozda ce neko sad da vice na mene, ali jednostavno mislim da je danas neophodan.

3) Ja bi za ankete koristio ajax, bez otvaranja na novo stranica za rezultate. isto bi ga roknuo umesto onih popupova za slike (kada si na receptu i kada hoces da uvecas sliku)

4) Sto se prezentacije sadrzaja tice, ne bih se ponavljao onim sto ti je Dragan vec rekao, samo bi dodao da mozda vise zainteresujete korisnike ucestvovanjem tako sto cete objavljivati negde komentare i pozivati ih da aktivno ucestvuju sa vama u projektu. Zasto da ne i ime sto ces im dati mogucnost da objavljuju svoje recepte. time ces graditi neku vasu "socijalnu mrezu" (jel sam dobro preveo ovo

5) Savet za urchinTracker, stavi ga skroz dole pre </body>, a ne u header. Time olaksavas ucitavanje, pogotovo sto hoce nekada da zakuca stranisu, a kada je dole onda ako i zakuca nema veze, korisniku je vec sve servirano na ekranu

6) Ne razmisljaj jos o lovi nego se skoncentrisi na sadrzaj Pa hebote, cim se pokrene neki projekat odmah bi svi da se prodaju googlu.. Radi te lepo svoj posao sa puno motivacije i volje, a lova ce sama doci. Dok ne naguras 1K unique poseta dnevno ne isplati ti se da "zagadjujes" prostor sa AdSense. A kad ih i ubacujes utopi ih u sajt bez onih klasicnih okvira. U stvari najbolje je da procitas malo po blogovima o tome gde se postavljaju kako/kada itd. Imas dosta studija o tome da pronadjes od ljudi koji imaju dosta iskustva.

7) Vidim da niko jos nije pomenu sajt sa istom tematikom iz nasih (ex) krajeva koji je po meni referenca za ovo trziste. Coolinarika

Za kraj bi ti rekao samo napred i srecno...
blogowski je offline   Odgovorite uz citat