Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2009.   #118
mrdr
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 18.04.2007
Poruke: 80
Hvala: 76
3 "Hvala" u 3 poruka
mrdr is on a distinguished road
Talking

Citat:
Originalno napisao istok Pogledajte poruku

Šta onda raditi u takvoj situaciji? Pa, usred tog haosa u glavi, mozak nalazi jedino moguće rešenje, i kreće da traži ono što već poznaje od ranije. "Za ovaj sajt već znam, drži ga moj poznanik, i znam tačno koliko se cimaju oko njega i šta su sve radili, a ovaj drugi izgleda isto tako dobro i ima podjednaku količinu sadržaja i traffic, i podjednako dobru ideju. E, pa onda ću da glasam za ovaj od poznanika"
Kako god da okrenes, dodje se do ovoga.

Citat:
Originalno napisao istok Pogledajte poruku
Agena bi mogla da reši ovaj problem jednostavno, tako da prijava za učešće košta recimo 50 eura. Na taj način neće se desiti da se prijavi 90% sajtova koji realno vrede manje od cene te prijave. Onda bi u svakoj kategoriji bilo maksimum po 5 sajtova, pa bih ja (a i ostali članovi žirija) mogli malo dublje da razmislimo koji zaslužuje nagradu. Tako je uostalom svuda u svetu, inače bih ja sad mogao da prijavim svoj snimak mobilnim telefonom na Kanski festival filma.

Mogao bi neko iz Agene da kaže šta misli o toj ideji, ja je potpuno podržavam.
Ovo bi opet dovelo do toga da samo finansijski jaci sajtovi bi bili u uzem izboru a onda bi se verovatno i tu odlucivalo s kim si veci prijatelj i sl.

Ono sto je SUSTINSKI bitno uraditi jeste odvojiti nove sajtove od onih koje postoje 2+ godine npr.
Na taj nacin bi se eliminisala sitna decurlija koja su vidim cak i pobedila u nekim kategorijama na osnovu glasova publike.
__________________
Farmacija Forum
| Tekstovi | Posao
mrdr je offline   Odgovorite uz citat