Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2005.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nije bila prozivka nego slagvort, a Iliju sam upotrebio da bi ovom pitanju dao lik

Ne mislim da je tehnologija egzoticna zato sto je mlada vec zato sto je nedovoljno rasirena. Sve sto nije common na 70-80% web servera je egzoticno.

I ne, nemam averziju prema "egzoticnim" tehnologijama, obozavam da pogledam nesto tako, ali se moje interesovanje svodi na radoznalost. Sorry, nemam 20 godina, ne jurim "slavu" ni priznanje, i nemam vremena da se igram sa svakom igrackom koja se pojavi, kada bude postao standard promenicu nick iz bluesman u rubyman ako treba, ali do tada - radim samo ono sto donosi pare.

Za tvoju informaciju ja sam bio, ako ne prvi onda među prvih 5 koji su koristili smarty u ovoj zemlji za komercijalni projekat, kada velika većina ljudi nije ni čula za smarty, kada je on bio još daleko da postane http://smarty.php.net Dakle, uopšte nisam protivn novih tehnologija već protiv novih tehnologija po svaku cenu.

Ako nisi primetio, ja ne pokusavam da pricam ovde o tome da li je neka tehnologija lepa ili nije. Bar u ovoj industriji je postojalo gomile stvari koji su bile fenomenalne, ali velika većina njih nije zaživela. Stalno pokušavaš da dokažeš kako je Ruby lep, ja ti verujem na reč, ali dok ja ne vidim { } u kodu - ne priznajem taj jezik Šta ću, odrastao sam na C-u.

Ilija, ti mi svakom svojim postom das novi slagvort Molim te kazi mi odakle ti ta prica da "PHP pocinje da odbija sve veci broj ljudi"?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat