Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2008.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ok, to je jasno i očekivano, samo sam hteo da proverim.

Znači ne brišu se prepared statements nikako osim "ručno"? Što znači da bi ti mogao da ih kreiraš jednom i stalno koristiš dok god se ne restartuje mysql server? To mi i nije "očekivano" ponašanje, ali je možda "feature"

Kada ti kreiraš statement sa istim imenom, on naravno prepiše postojeći? Neće da generiše grešku tipa "taj statement već postoji"? Što znači da ako uvek koristiš isto ime za statement, neće sigurno da se desi da imaš alocirano 10000 statements koje ne koristiš, u najgorem slučaju taj jedan.

Mislim, sve sam ja ovo već testirao kod mene u lokalu, ali me interesuje "zvanično" ponašanje, ne znam čak ni koji mysql imam ovde i da li postoje razliku u ponašanju na "real" serveru.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat