Tema: Backlink's
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2010.   #1
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default Backlink's

Počeo sam polako da nabadam SEO za jedan projekat (USA tržište) pa se podrazumeva da backlinkovi igraju značajnu ulogu. Ima li neko od starijih i iskusnijih kolega neke savete, ideje...

Znače li nešto za SEO free backlink exchange, tj. dodavanje reciprocial linkova sa sajtova koji imaju niski PR? Jel ovo više koristi ili šteti? Mogu li da napravim stranicu gde bi postavljao samo takve linkove i koliko bi to štetilo sajtu?

Koliko znači submitovanje linka na gomile pretraživača i "farmi" linkova? Submitovao sam xml sitemap i URL na Yahoo, Bing i DMOZ, koristim Google Analytics, Google webmaster, WebCEO software, AwStat iz cPanel-a i instalirao sam Piwik. Postoji li još neki koristan alat/statistika/šta već? Treba li da dodam URL na još neki direktorijum/pretraživač/šta već?

Koliko znači optimizovanje slika za pretraživače? U pitanju je sajt sa oko 60 proizvoda. Sve slike imaju alt tag i title tag ali su nazivi generisani preko id proizvoda u bazi. Treba li da se trudim da mi i slike nalaze pretraživači i koliko to znači za SEO?

Znam da ovo nema džabe i niko neće za dž da pomogne ali mislim da je ova tema korisna i drugima. Ako sam promašio forum ili već postoje slične teme, prebacite gde treba. Hvala
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat